Dr. Hemp Me Latvija

Kategorijas:

CBG eļļa – 20%

(1 klientu atsauksmes)

89.95 Inc VAT

  • Pilna spektra
  • Vegāniska
  • Nesatur lipekli
  • Pilnībā izsekojama un pārredzama

Pilna spektra CBG no bioloģiski audzētām kaņepēm kopā ar bioloģiski sertificētu kaņepju sēklu eļļu.

Alergēnu informācija Vegāniska, nesatur lipekli
Stiprums2000mg CBG
Tilpums10ml (200 pilieni)
Laboratorijas pārbaudes
SastāvdaļasPilna spektra kaņepju ekstrakts sajaukts ar bioloģisko kaņepju sēklu eļļu.

Meklējat liela stipruma CBG eļļu? 20% CBG tinktūra ir visspēcīgākā izvēle mūsu piedāvājumā! Šis produkts, kas satur pilna spektra kaņepju kanabinoīdus un 2000 mg CBG, ir populāra izvēle mūsu klientu vidū.

Šī neapstrādātā CBG formula ir tumši zaļā krāsā, pateicoties kvalitatīvai ieguvei un minimālam sastāvdaļu daudzumam. Izvēlieties šo 20% tinktūru, ja vēlaties lielu CBG kanabinoīdu devu. Ja izmantojat mūsu 10% CBG eļļu, taču jums šķiet, ja lietojat pārāk daudz pilienu dienā, tad šī būs daudz ekonomiskāka izvēle.

Šī produkta stiprā koncentrācija nozīmē, ka lietotājam dienā ir nepieciešami tikai 3 vai 4 pilieni vienā devā.

Sastāvs

Pilna spektra kaņepju ekstrakts ar kaņepju sēklu eļļu kā bāzes eļļu.

Deva

Lietojiet 3-4 pilienus zem mēles katru dienu. Ieteicams lietot vienu devu no rīta. Sākotnējo devu var palielināt par 1 papildu pilienu katru nedēļu.

Katrs piliens 20% CBG eļļas satur 10 mg CBG kanabinoīdu. Uzsākot lietot uztura bagātinātājus, lietojiet tos regulāri vismaz trīs nedēļas.

Informācija

Atruna – CBG un citi kanabinoīdi ir uzskatāmi tikai par uztura bagātinātājiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nevaram sniegt nekādas medicīniskas konsultācijas vai izteikt jebkādus apgalvojumus par CBG iedarbību.

1 atsauksmes par CBG eļļa – 20%

  1. Ilma

    Es neesmu liels šīs eļļas garšas cienītājs, un man bija grūti pie tās pierast. Taču slimības dēļ man ir atmiņas problēmas, un, lietojot CBG, es pamanīju uzlabojumus, esmu patiešām pārsteigts.

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Cik daudz CBG man vajadzētu lietot?

Mūsu 2000 mg tinktūru ieteicams sākumā lietot 3-4 pilienu veidā. Tā kā katrs piliens satur 10 mg CBG, lietotājs uzņems 30-40 mg dienā.

Tas ir tikai orientējošs rādītājs, un klients laika gaitā var devu pielāgot, lai atrastu sev piemērotāko iedarbību.

Kāda ir CBG eļļas iedarbība?

CBG eļļa darbojas, mijiedarbojoties ar organisma endokanabinoīdu sistēmu. Zinātnieki ir izpētījuši šo sistēmu un pierādījuši, ka tā regulē, piemēram, stresa reakcijas, garastāvokli, hormonus un daudz ko citu.

CBG kā kanabinoīds atspoguļo dabisko endokanabinoīdu darbību, kas veidojas organismā, un sūta regulējošus signālus caur ECS, lai radītu līdzsvaru jeb homeostāzi.

Kā lietot CBG eļļas tinktūru?

Izmantojiet pinceti, lai izmērītu devu, vai vienkārši piepildiet pinceti vienu trešdaļu. Atveriet muti un uzpiliniet ieteikto pilienu skaitu zem mēles. Turiet eļļu mutē vismaz 90 sekundes, vēlams ilgāk.

Pēc 90 vai vairāk sekundēm varat norīt eļļas pārpalikumu. Lietojiet tinktūru regulāri katru dienu, lai organismā laika gaitā izveidotos CBG krājumi.

Kur es varu iegādāties CBG uztura bagātinātājus?

Dr. Hemp Me piedāvā dažādas CBG eļļas, kuras var iegādāties mūsu e-veikalā. Vienkārši pievienojiet produktu iepirkumu grozā un izpildiet ātru un vienkāršu norēķinu procesu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs esam tikai tiešsaistes veikals; visi pasūtījumi jāveic mūsu mājaslapā!

Kāds ir piegādes laiks?

Pasūtījumi Latvijas teritorijā parasti tiek piegādāti nākamajā dienā. Maksimālais piegādes laiks Latvijā ir 1-2 darba dienas. Ārpus Latvijas piegādes laiks Eiropā ir 1-5 darba dienas.

Vai CBG eļļa Latvijā ir legāla?

Jā, CBG eļļa Latvijā ir legāla, jo tā ir klasificēta kā kaņepju uztura bagātinātājs. Kaņepju izcelsmes pārtikas produkti ir tādi, kas ražoti no kaņepju augiem un satur mazāk nekā 0,2% THC.

Vai CBG eļļa veicina “apreibināšanos”?

Tāpat kā CBD, arī CBG nav psihoaktīvs vai prātu mainošs un nesniegs jums apreibinošu sajūtu.


1 atsauksmes par CBG eļļa – 20%

  1. Ilma

    Es neesmu liels šīs eļļas garšas cienītājs, un man bija grūti pie tās pierast. Taču slimības dēļ man ir atmiņas problēmas, un, lietojot CBG, es pamanīju uzlabojumus, esmu patiešām pārsteigts.

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Related CBD Products

Scroll to Top