BEZMAKSAS DĀVANA PIE KATRA KOMPLEKTA

Dr. Hemp Me Latvija

,

CBG EĻĻA 20% | KONCENTRĀCIJA

(1 klientu atsauksmes)

89.95 Inc VAT

KĀPĒC IZVĒLĒTIES DR. HEMP ME

  • Pilna spektra ekstrakts
  • Augstas potences tinktūra
  • 60 dienu 100% naudas atdošanas garantija
  • Pastāvīga klientu aprūpe
  • ĀTRA PIEGĀDE

DĀVANIŅŠ: LAUVĒNU PILIENI 20,000MG

Uzlabo Savu Veselības Ceļojumu: Atklāj CBG Eļļas un Lauvēnu Pilieņu Spēku

Vai esat gatavs uzsākt transformējošu veselības pieredzi? Atklājiet perfekto CBG Eļļas un Lauvēnu Pilieņu sinerģiju, kas ekskluzīvi pieejama Dr. Hemp Me.

Apvienojot mierinošās CBG Eļļas priekšrocības ar Lauvēnu Pilieņu kognitīvo atbalstu, šis dinamiskais duets ir jūsu slepenais ierocis līdzsvarotam prātam un ķermenim.

Izgatavots no augstākās kvalitātes sastāvdaļām, šie dabīgie eliksīri ir rūpīgi iegūti, lai nodrošinātu to potenci un tīrību.

CBG Eļļa, ne-psihoaktīvs kanabinoīds, ir pazīstama ar spēju veicināt koncentrēšanos un atpūtu. Savukārt Lauvēns, spēcīga medicīniska sēne, nodrošina nesalīdzināmu atbalstu kognitīvajai funkcijai un prāta skaidrībai.

Kopā tie veido potentu savienojumu, kas uzlabos jūsu ikdienas koncentrēšanās spējas un prāta skaidrību.

LABORATORISKIE TESTI

KANABINOĪDI

SKU: CBG-20% Kategorija: ,

Meklējat augstas potences CBG eļļu? Mūsu klāstā spēcīgākais variants ir 20% CBG tinktūra! Pilna spektra kaņepju kanabinoīdi un 2000mg CBG padara to par populāru izvēli mūsu klientiem.

Šī neapstrādātā CBG formula ir tumši zaļa krāsā, pateicoties kvalitatīvai iegādei un minimālajām sastāvdaļām. Izvēlieties šo 20% tinktūru, ja vēlaties augstas stiprības CBG kanabinoīdu devu.

Šī produkta intensīvā koncentrācija nozīmē, ka lietotājam katru dienu pietiek ar 3 vai 4 pilieniem vienā devā.

CheckCircle

PASTĀVĪGA KLIENTU APRŪPE

Trīs nedēļas pēc jūsu pirmā pasūtījuma mēs jums nosūtīsim e-pastu, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā. Jūs varat atbildēt ar jebkādiem jautājumiem par devu vai citiem aspektiem.

Starplaikā mūsu tūlītējā tērzēšana (ekrāna labajā apakšējā stūrī) ir pieejama darba dienās no 9:00 līdz 21:00 un no 9:00 līdz 17:00 Sestdienās un Svētdienās. Tas nodrošinās tiešu saziņu ar mums!

60 day 100% money back guarantee

100% NAUDAS ATGRIEŠANAS GARANTĪJA – 60 DIENAS

Jūsu iepirkšanās būtu jābūt bez riska. Pirkšana vai nepirkšana – jums nav jāuzņemas risks! Kāpēc? Jo mēs prasām tikai to, lai jūs izmēģinātu mūsu 20% (2000mg) CBG eļļu 3 nedēļas.

Ja jūs neesat pilnībā apmierināts pēc šā perioda, mēs garantējam jūsu naudas atdošanu. Tas ir mūsu solījums jums.

Sastāvs

Pilna spektra kaņepju ekstrakts ar kaņepju sēklu eļļu kā bāzes eļļu.

Deva

Lietojiet 3-4 pilienus zem mēles katru dienu. Ieteicams lietot vienu devu no rīta. Sākotnējo devu var palielināt par 1 papildu pilienu katru nedēļu.

Katrs piliens 20% CBG eļļas satur 10 mg CBG kanabinoīdu. Uzsākot lietot uztura bagātinātājus, lietojiet tos regulāri vismaz trīs nedēļas.

Informācija

Atruna – CBG un citi kanabinoīdi ir uzskatāmi tikai par uztura bagātinātājiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nevaram sniegt nekādas medicīniskas konsultācijas vai izteikt jebkādus apgalvojumus par CBG iedarbību.

1 atsauksmes par CBG EĻĻA 20% | KONCENTRĀCIJA

  1. Ilma

    Es neesmu liels šīs eļļas garšas cienītājs, un man bija grūti pie tās pierast. Taču slimības dēļ man ir atmiņas problēmas, un, lietojot CBG, es pamanīju uzlabojumus, esmu patiešām pārsteigts.

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products
Powered Voltage Emoji by Caddy
Scroll to Top
Scroll to Top