BEZMAKSAS DĀVANA PIE KATRA KOMPLEKTA

Dr. Hemp Me Latvija

Sīkfailu politika

Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas ir nelieli faili, kuri tiek lejupielādēti jūsu datorā, kā tas ir ierasts gandrīz visās profesionālajās vietnēs, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Šajā lapā ir paskaidrots, kādus datus tās vāc, kā mēs tos izmantojam un kāpēc mums reizēm ir nepieciešams saglabāt noteiktas sīkdatnes. Mēs arī paskaidrosim, kā pārtraukt šo sīkfailu saglabāšanu, taču, to darot, var pasliktināties vai “sabojāt” dažus vietnes darbības aspektus.

Lai iegūtu plašāku vispārīgu informāciju par sīkfailiem, apmeklējiet HTTP sīkfailu lapu Vikipēdijā.

Kā tiek izmantotas sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus vairāku turpmāk minēto iemeslu dēļ. Diemžēl reti kad ir pieejamas izvēles iespējas, kas atbilstu nozares standartiem, lai izslēgtu sīkfailus, vienlaikus neizslēdzot visus pakalpojumus un funkcionalitāti, ko tie nodrošina mūsu vietnē. Ja neesat pārliecināts, vai jums ir vai nav nepieciešamas sīkdatnes, ieteicams atstāt ieslēgtas visas sīkdatnes, ja tās ir nepieciešamas kāda pakalpojuma sniegšanai, ko izmantojat.

Sīkdatņu atspējošana

Mainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs varat pārtraukt sīkfailu iestatīšanu (kā to izdarīt, skatiet pārlūkprogrammas palīdzības sadaļā). Ņemiet vērā, ka sīkfailu deaktivizēšana var traucēt daudzu citu jūsu apmeklēto vietņu un šīs vietnes darbību. Vairumā gadījumu, atceļot sīkfailus, tiks atspējotas arī dažas mūsu vietnes funkcijas un funkcionalitāte. Tādēļ ieteicams atstāt sīkfailus ieslēgtus.

Ar kontu saistītās sīkdatnes

Mēs izmantosim sīkfailus, lai administrētu reģistrēšanās procesu un veiktu pamata administrēšanu, ja izveidojat kontu mūsu vietnē. Šīs sīkdatnes parasti tiek dzēstas pēc jūsu reģistrēšanās, taču reizēm tās var palikt, lai atcerētos jūsu vietnes iestatījumus pēc jūsu izrakstīšanās.

Ar pieteikšanos saistītās sīkdatnes

Lai sekotu līdzi šai informācijai, kad esat pieteicies, mēs izmantojam sīkfailus. Tā rezultātā jums nebūs nepieciešams pieteikties katru reizi, kad apmeklēsiet jaunu lapu. Lai pārliecinātos, ka varat piekļūt tikai ierobežotām funkcijām un vietām, kad esat pieteicies, šīs sīkdatnes parasti tiek dzēstas vai atiestatītas, kad izrakstāties.

Sīkfaili, kas saistīti ar e-pasta biļeteniem

Šī tīmekļa vietne nodrošina jaunumu biļetenu vai e-pasta abonēšanas pakalpojumus, un sīkfailus var izmantot, lai sekotu līdzi tam, vai jūs jau esat reģistrējies, un lai parādītu noteiktus brīdinājumus, kas varētu attiekties tikai uz abonentiem vai atteikušiem abonentiem.

Saistīto pasūtījumu apstrādes sīkfaili

Dažas sīkdatnes ir nepieciešamas, lai šīs tīmekļa vietnes e-komercijas vai maksājumu funkcijas darbotos pareizi un lai jūsu pasūtījums tiktu atcerēts dažādās lapās.

Ar veidlapām saistītas sīkdatnes

Sīkdatnes var tikt izveidotas, kad ievadāt datus, izmantojot veidlapu, piemēram, kontaktvietās vai komentāru veidlapās, lai atcerētos jūsu lietotāja informāciju nākamajām saziņām.

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products
Powered Voltage Emoji by Caddy
Scroll to Top
Scroll to Top