BEZMAKSAS DĀVANA PIE KATRA KOMPLEKTA

Dr. Hemp Me Latvija

Noteikumi un nosacījumi

Dr. Hemp Me CBD Latvija

latvia@drhempme.com

 Aspazijas bulvāris 20 Rīga, LV-1050 Latvia

Dr. Hemp Me neuzņemas nekādu atbildību par konkrētai valstij raksturīgām juridiskām situācijām vai sniegt juridiskas konsultācijas Lūdzu, informējiet sevi par juridisko statusu jūsu valstī, jo mēs nevaram garantēt piegādi. Sazinieties ar vietējām iestādēm, lai pārliecinātos, vai mēs varam piegādāt uz jūsu valsti.

Dr. Hemp Me tīmekļa vietne sastāv no dažādām tīmekļa lapām, ko pārvalda drhempme.lv. Drhempme.lv tīmekļa vietne tiek piedāvāta jums ar nosacījumu, ka jūs piekrītat šeit ietvertajiem noteikumiem, nosacījumiem un paziņojumiem bez izmaiņām. Jūsu drhempme.lv tīmekļa vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs piekrītat visiem šiem noteikumiem, nosacījumiem un paziņojumiem.

PAZIŅOJUMS

Dr. Hemp Me nesniedz nekādu medicīnisko palīdzību. Viss saturs, kas atrodams drhempme.lv tīmekļa vietnē, ir izveidots tikai informatīvos nolūkos. Saturs nav paredzēts kā profesionālas medicīniskas konsultācijas, diagnozes vai ārstēšanas aizvietotājs.

Vienmēr vērsieties pēc padoma pie sava ārsta vai cita kvalificēta veselības aprūpes speciālista, ja jums ir radušies jautājumi par veselības stāvokli. Nekad neņemiet vērā profesionālu medicīnisku konsultāciju vai nekavējieties ar tās meklēšanu, pamatojoties uz kaut ko, ko esat izlasījis šajā tīmekļa vietnē.

ŠO LIETOŠANAS NOTEIKUMU GROZĪŠANA

Dr. Hemp Me patur tiesības mainīt noteikumus, nosacījumus un paziņojumus, saskaņā ar kuriem tiek piedāvāta drhempme.lv tīmekļa vietne, tostarp, bet ne tikai, maksu, kas saistīta ar drhempme.lv tīmekļa vietnes izmantošanu.

SAITES UZ TREŠO PERSONU VIETNĒM

Dr. Hemp Me tīmekļa vietnē var būt saites uz citām tīmekļa vietnēm (“Saistītās vietnes”). Saistītās vietnes nav drhempme.lv kontrolē, un drhempme.lv nav atbildīgs par jebkuras Saistītās vietnes saturu, tostarp, bet ne tikai, par jebkuras Saistītajā vietnē ietvertās saites saturu vai jebkurām izmaiņām vai atjauninājumiem Saistītajā vietnē.

drhempme.lv nav atbildīgs par tīmekļa pārraidēm vai cita veida pārraidēm, kas saņemtas no jebkuras Saistītās vietnes. drhempme.lv sniedz šīs saites tikai ērtības labad, un jebkuras saites iekļaušana nenozīmē, ka drhempme.lv apstiprina šo vietni vai ir saistīts ar tās operatoriem.

NELIKUMĪGA VAI AIZLIEGTA IZMANTOŠANA

Drhempme.lv tīmekļa vietnes lietošanas nosacījums ir tas, ka jūs garantējat drhempme.lv, ka neizmantosiet drhempme.lv tīmekļa vietni jebkādiem mērķiem, kas ir nelikumīgi vai aizliegti ar šiem noteikumiem, nosacījumiem un paziņojumiem. Jūs nedrīkstat izmantot drhempme.lv tīmekļa vietni jebkādā veidā, kas varētu sabojāt, atslēgt, pārslogot vai traucēt drhempme.lv tīmekļa vietnes darbību vai traucēt jebkurai citai personai izmantot un baudīt drhempme.lv tīmekļa vietni.

Jūs nedrīkstat iegūt vai mēģināt iegūt jebkādus materiālus vai informāciju, izmantojot jebkādus līdzekļus, kas nav apzināti darīti pieejami vai paredzēti drhempme.lv tīmekļa vietnē.

SAZIŅAS PAKALPOJUMU IZMANTOŠANA

Dr. Hemp Me tīmekļa vietnē var būt ziņojumu dēļu pakalpojumi, tērzēšanas zonas, ziņu grupas, forumi, kopienas, personīgās tīmekļa lapas, kalendāri un/vai citas ziņojumu vai saziņas iespējas, kas paredzētas, lai jūs varētu sazināties ar sabiedrību kopumā vai ar grupu (kopā saukti “saziņas pakalpojumi”), jūs piekrītat izmantot saziņas pakalpojumus tikai tādu ziņojumu un materiālu publicēšanai, sūtīšanai un saņemšanai, kas ir pareizi un saistīti ar konkrēto saziņas pakalpojumu.

Kā piemēru, nevis kā ierobežojumu, jūs piekrītat, ka, izmantojot saziņas pakalpojumu, jūs: neslavosiet, neaizskarsiet, neuzmācīsieties, neuzmācīsieties, nepārmeklēsiet, nedraudēsiet un citādi nepārkāpsiet citu personu likumīgās tiesības (piemēram, tiesības uz privātumu un publicitāti). publicēt, publicēt, augšupielādēt, augšupielādēt, izplatīt vai izplatīt jebkādu nepiemērotu, rupju, apmelojošu, aizskarošu, pārkāpjošu, nepieklājīgu, nepieklājīgu vai nelikumīgu tematu, nosaukumu, materiālu vai informāciju.

Augšupielādēt failus, kas satur programmatūru vai citus materiālus, kurus aizsargā intelektuālā īpašuma likumi (vai tiesības uz privātumu un publicitāti), ja vien jums nepieder vai nekontrolējat tiesības uz tiem vai neesat saņēmis visas nepieciešamās piekrišanas.

  • augšupielādēt failus, kas satur vīrusus, bojātus failus vai citu līdzīgu programmatūru vai programmas, kas var kaitēt cita datora darbībai.
  • reklamēt vai piedāvāt pārdot vai pirkt jebkādas preces vai pakalpojumus jebkādiem uzņēmējdarbības mērķiem, ja vien šāds saziņas pakalpojums īpaši neatļauj šādus ziņojumus.
  • Veikt vai pārsūtīt aptaujas, konkursus, piramīdas shēmas vai ķēdes vēstules.

Lejuplādēt jebkuru cita Saziņas pakalpojuma lietotāja publicētu failu, par kuru jūs zināt, vai jums pamatoti būtu jāzina, ka to nevar likumīgi izplatīt šādā veidā. falsificēt vai dzēst autora atribūtus, juridiskus vai citus atbilstošus paziņojumus vai īpašumtiesību norādes vai marķējumus par augšupielādētā failā esošās programmatūras vai cita materiāla izcelsmi vai avotu.
Ierobežot vai traucēt citiem lietotājiem izmantot un izmantot saziņas pakalpojumus.

  • pārkāpt jebkuru uzvedības kodeksu vai citas vadlīnijas, kas var būt piemērojamas konkrētam saziņas pakalpojumam.
  • vākt vai citādi vākt informāciju par citiem, tostarp e-pasta adreses, bez viņu piekrišanas.
  • Pārkāpt piemērojamos likumus vai noteikumus.

drhempme.lv nav pienākuma uzraudzīt saziņas pakalpojumus. Tomēr drhempme.lv patur tiesības pārskatīt saziņas pakalpojumā ievietotos materiālus un pēc saviem ieskatiem dzēst jebkurus materiālus. drhempme.lv patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma jebkāda iemesla dēļ pārtraukt jūsu piekļuvi jebkuram vai visiem saziņas pakalpojumiem.

drhempme.lv patur tiesības jebkurā laikā izpaust jebkādu informāciju, ja tas nepieciešams, lai izpildītu jebkuru piemērojamo likumu, noteikumu, juridisku procesu vai valdības pieprasījumu, vai rediģēt, atteikt publicēt vai dzēst jebkādu informāciju vai materiālus, pilnībā vai daļēji, pēc drhempme.lv ie ieskatiem.

Vienmēr esiet piesardzīgi, sniedzot jebkādu personiski identificējošu informāciju par sevi vai saviem bērniem jebkurā saziņas pakalpojumā.

drhempme.lv nekontrolē un neapstiprina saturu, ziņojumus vai informāciju, kas atrodama jebkurā saziņas pakalpojumā, un tāpēc drhempme.lv īpaši atsakās no jebkādas atbildības attiecībā uz saziņas pakalpojumiem un darbībām, kas izriet no jūsu dalības jebkurā saziņas pakalpojumā.

Vadītāji un saimnieki nav pilnvaroti drhempme.lv pārstāvji, un viņu viedokļi ne vienmēr atspoguļo drhempme.lv viedokli. Uz materiāliem, kas augšupielādēti saziņas pakalpojumā, var attiekties publicētie izmantošanas, pavairošanas un/vai izplatīšanas ierobežojumi. Jūs esat atbildīgs par šādu ierobežojumu ievērošanu, ja lejupielādējat materiālus.

DRHEMPME.lv IESNIEGTIE MATERIĀLI, KAS PIEŠĶIRTI DRHEMPME.lv TĪMEKĻA VIETĀ

drhempme.lv nepieprasa īpašumtiesības uz materiāliem, ko jūs sniedzat drhempme.lv (tostarp atsauksmēm un ieteikumiem) vai ievietojat, augšupielādējat, ievadāt vai iesniedzat jebkurā drhempme.lv tīmekļa vietnē vai ar to saistītajos pakalpojumos (kopā saukti “Iesniegumi”).

Tomēr, ievietojot, augšupielādējot, ievadot, sniedzot vai iesniedzot savu Iesniegumu, jūs piešķirot drhempme.lv, tās saistītajiem uzņēmumiem un nepieciešamajiem apakšlicences saņēmējiem atļauju izmantot jūsu Iesniegumu saistībā ar savu interneta uzņēmumu darbību, tostarp, bet ne tikai, tiesības: kopēt, izplatīt, pārraidīt, publiski rādīt, publiski izpildīt, reproducēt, rediģēt, tulkot un pārveidot jūsu Iesniegumu; un publicēt jūsu vārdu saistībā ar jūsu Iesniegumu. Drhempme.lv nav pienākuma publicēt vai izmantot jebkuru jūsu iesniegumu, ko jūs varat sniegt, un var jebkurā laikā dzēst jebkuru iesniegumu pēc saviem ieskatiem. drhempme.lv var dzēst jebkuru iesniegumu pēc saviem ieskatiem.

Publicējot, augšupielādējot, ievietojot, ievadot, nodrošinot vai iesniedzot savu Iesniegumu, jūs garantējat un apliecināt, ka jums pieder vai citādi kontrolējat visas šajā sadaļā aprakstītās tiesības uz savu Iesniegumu, tostarp, bet ne tikai, visas tiesības, kas jums nepieciešamas, lai nodrošinātu, publicētu, augšupielādētu, ievadītu vai iesniegtu Iesniegumu.

ATBILDĪBAS ATRUNA

INFORMĀCIJA, PROGRAMMATŪRA, PRODUKTI UN PAKALPOJUMI, KAS IEKĻAUTI DRHEMPME.lv TĪMEKĻA MĒRĶI VAI TIEŠĶI AR TIRPOGRAFISKO KĻŪDU MĒRĶI. ŠAJĀ TĪMEKĻA VIETNĒ SNIEGTĀ INFORMĀCIJA PERIODISKI TIEK PAPILDINĀTA AR IZMAIŅĀM.

DRHEMPME.lv UN/AI TĀJU UZŅĒMĒJI VAR IEROBEIGT NOTIKUMĒJUMUS UN/AI GROZĪJUMUS DRHEMPME.lv TĪMEKĻA MĒRĶI. UZ DRHEMPME.lv TĪMEKĻA VIETNĒ SAŅEMTAJIEM PADOMIEM NEVAJADZĒTU PAĻAUTIES, PIEŅEMOT PERSONISKUS, MEDICĪNISKUS, JURIDISKUS VAI FINANSIĀLUS LĒMUMUS, UN JUMS BŪTU JĀKONSULTĒJAS AR ATBILSTOŠU SPECIĀLISTU, LAI SAŅEMTU KONKRĒTUS PADOMUS, KAS PIELĀGOTI JŪSU SITUĀCIJAI, DRHEMPME. ie UN/AI TĀM, KAS TO APGĀDĀJĀJAS, NEVAIROJAS PAR DRHEMPME.lv TĪMEKĻA VIETĀ IESTĀDĪTĀS INFORMĀCIJAS, PROGRAMMATŪRAS, PRODUKTU, PAKALPOJUMU UN GRAFIKAS PIEEJAMĪBU, ATTIECĪBU, PIEEJAMĪBU, PIEEJAMĪBU, LAIKU DARBĪBU UN TIESĪBU KĀDĀM TĒLAM.

CIKTĀL TO PIEĻAUJ PIEMĒROJAMIE TIESĪBU AKTI, VISA ŠĀDA INFORMĀCIJA, PROGRAMMATŪRA, PRODUKTI, PAKALPOJUMI UN SAISTĪTĀ GRAFIKA TIEK SNIEGTA “TĀDA, KĀDA TĀ IR”, BEZ JEBKĀDĀM GARANTIJĀM VAI NOSACĪJUMIEM. DRHEMPME.lv UN/AI TĀM PIEGĀDĀTĀJI ATZINAKA VISUS GARANTĒJUMUS UN NOTEIKUMUS PAR ŠO INFORMĀCIJU, PROGRAMMATŪRU, PRODUKTIEM, PAKALPOJUMIEM UN SAISTĪTO GRAFIKU, IETVEROT VISUS IEROBLIECINĀTOS GARANTĒJUMUS VAI NOTEIKUMUS PAR PIRKŠANSPĒJĪBU, PIEEJAMĪBU PĀRTIKAI, PIEDERĪBU PĀRTIKAI, TITULU UN NEPIEMĒROJUMU.

CIKTĀL TO PIEĻAUJ PIEMĒROJAMIE TIESĪBU AKTI, NEKĀDĀ GADĪJUMĀ DRHEMPME. ie UN/AI TĀM UZŅĒMĒJS NAV ATBILDĪGS PAR TIEŠIEM, NEPĀREDVIETOTIEM, PUNITĪVIEM, NEPAREIZĒJIEM, SPECIĀLIEM, KONKVENTĒTIEM KAITĒJIEM VADĪJUMIEM UN VISIEM KAITĒJUMIEM, TĀKLĀTIECĪBĀ AR IZMANTOJUMU, DATU UN PROFITU ZUDZĪBU, KAS RADIES DRHEMPME IZMANTOŠANAS VAI DARBĪBAS MĒRĶU SAISTĪBĀ.

IE TĪMEKĻA VIETNE, AR DRHEMPME.lv TĪMEKĻA VIETNIECES IZMANTOŠANAS ILGUMU VAI NESPĒJAMĪBU IZMANTOŠANAI UN SAISTĪTIEM PAKALPOJUMIEM, PAKALPOJUMU SNIEGŠANU VAI NESNIEGŠANU, VAI PAR JEBKĀDU INFORMĀCIJU, PROGRAMMATŪRU, PRODUKTIEM, PAKALPOJUMIEM UN SAISTĪTO GRAFIKU, KAS IEGŪTA, IZMANTOJOT DRHEMPME.lv TĪMEKĻA VIETNI, VAI KĀ CITĀDI IZRIET NO DRHEMPME.lv TĪMEKĻA VIETNES IZMANTOŠANAS, NEATKARĪGI NO TĀ, VAI TAS IR BALSTĪTS UZ LĪGUMU, DELIKTU, NOLAIDĪBU, STINGRU ATBILDĪBU VAI KĀ CITĀDI, PAT JA DRHEMPME.lv VAI KĀDS NO TĀS PIEGĀDĀTĀJIEM IR INFORMĒTS PAR ZAUDĒJUMU IESPĒJAMĪBU.

TĀ KĀ DAŽĀS VALSTĪS/JURISDIKCIJĀS NAV ATĻAUTS IZSLĒGT VAI IEROBEŽOT ATBILDĪBU PAR IZRIETOŠIEM VAI NEJAUŠIEM ZAUDĒJUMIEM, IEPRIEKŠ MINĒTAIS IEROBEŽOJUMS VAR NEATTIEKTIES UZ JUMS. JA ESAT NEAPMIERINĀTS AR JEBKURU DRHEMPME.lv TĪMEKĻA VIETNES DAĻU VAI JEBKURU NO ŠIEM LIETOŠANAS NOTEIKUMIEM, JŪSU VIENĪGAIS UN EKSKLUZĪVAIS TIESISKĀS AIZSARDZĪBAS LĪDZEKLIS IR PĀRTRAUKT IZMANTOT DRHEMPME.lv TĪMEKĻA VIETNI.

IZBEIGŠANA/PIEEJAS IEROBEŽOJUMI

drhempme.lv patur tiesības pēc saviem ieskatiem jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma pārtraukt jūsu piekļuvi drhempme.lv tīmekļa vietnei un ar to saistītajiem pakalpojumiem vai jebkurai to daļai.

VISPĀRĒJAIS

Ciktāl to pieļauj likums, šo līgumu reglamentē Latvijas likumi. un jūs piekrītat pakļauties ekskluzīvai jurisdikcijai un jurisdikcijai Latvijas tiesās visos strīdos, kas izriet no vai ir saistīti ar drhempme.lv tīmekļa vietnes izmantošanu.

Drhempme.lv tīmekļa vietnes izmantošana nav atļauta jebkurā jurisdikcijā, kurā nav spēkā visi šo noteikumu un nosacījumu noteikumi, tostarp, bet ne tikai, šis punkts.

Jūs piekrītat, ka starp jums un drhempme.lv nepastāv kopuzņēmuma, partnerības, darba vai starpniecības attiecības, kas izriet no šī līguma vai drhempme.lv tīmekļa vietnes lietošanas. drhempme.lv šī līguma izpilde ir pakļauta spēkā esošajiem likumiem un tiesvedībai, un nekas šajā līgumā nav pretrunā ar drhempme.lv. ie tiesības izpildīt valdības, tiesas un tiesībaizsardzības iestāžu pieprasījumus vai prasības, kas attiecas uz jūsu drhempme.lv tīmekļa vietnes izmantošanu vai informāciju, ko drhempme.lv sniedz vai apkopo saistībā ar šādu izmantošanu.

Ja kāda šī līguma daļa tiek atzīta par spēkā neesošu vai nepiemērojamu saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, tostarp, bet ne tikai, garantijas atteikumu un atbildības ierobežojumus, kas izklāstīti iepriekš, tad spēkā neesošais vai nepiemērojamais noteikums tiks uzskatīts par aizstātu ar spēkā esošu, piemērojamu noteikumu, kas visprecīzāk atbilst sākotnējā noteikuma mērķim, un pārējie līguma noteikumi paliek spēkā.

Ja vien šeit nav noteikts citādi, šis līgums ir visa vienošanās starp lietotāju un drhempme.lv attiecībā uz drhempme.lv tīmekļa vietni, un tas aizstāj visus iepriekšējos vai līdzšinējos elektroniskos, mutiskos vai rakstiskos paziņojumus un priekšlikumus starp lietotāju un drhempme.lv attiecībā uz drhempme.lv tīmekļa vietni.

Šī līguma drukāta versija un jebkurš paziņojums, kas sniegts elektroniskā formā, ir pieņemams tiesas vai administratīvās procedūrās, kas balstās uz šo līgumu vai ir saistītas ar to, tādā pašā apjomā un ar tādiem pašiem nosacījumiem kā citi uzņēmējdarbības dokumenti un ieraksti, kas sākotnēji sagatavoti un saglabāti drukātā formā.

Puses skaidri vēlas, lai šis līgums un visi saistītie dokumenti tiktu sastādīti angļu valodā.

PAZIŅOJUMI PAR AUTORTIESĪBĀM UN PREČU ZĪMĒM:

Viss drhempme.lv tīmekļa vietnes saturs ir aizsargāts ar autortiesībām © drhempme.lv un/vai tās piegādātājiem. Visas tiesības aizsargātas.

TIRDZNIECĪBAS ZĪMES

Šeit minēto uzņēmumu un produktu nosaukumi var būt to attiecīgo īpašnieku preču zīmes. Jebkuras tiesības, kas šeit nav skaidri piešķirtas, ir aizsargātas.

FILIĀĻU NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

ŠIE FILIĀĻU NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI ATTIECAS UZ DR. HEMP ME TĪMEKĻA VIETNEI (HTTPS://drhempme.lv/) UN VISĀM SAISTĪTAJĀM VIETNĒM, LIETOJUMPROGRAMMĀM, PAKALPOJUMIEM, KĀ ARĪ VISIEM PRODUKTIEM, PIEDĀVĀJUMIEM, PIEGĀDĒM UN PAKALPOJUMU RĪKIEM NEATKARĪGI NO TĀ, KĀ JŪS PIEKĻŪSTAT VAI IZMANTOJAT KĀDU NO TIEM.

HEMP ME PATUR TIESĪBAS PĒC SAVIEM IESKATIEM LIEGT TURPMĀKU VAI NEPĀRTRAUKTU PIEKĻUVI MŪSU VIETNEI JEBKURAM APMEKLĒTĀJAM, TOSTARP, BET NE TIKAI, JEBKURAM LIETOTĀJAM, KAS IR PĀRKĀPIS JEBKURU NOTEIKUMU UN NOSACĪJUMU ASPEKTU.

Visas atsauces uz “Dr. Hemp Me” attiecas uz Dr. Hemp Me veikalu, tā personālu, darbiniekiem, apakšuzņēmējiem, aģentiem un pārstāvjiem. Dr. Hemp Me lietotāji apņemas ievērot turpmāk izklāstītos noteikumus kā nosacījumu, lai turpinātu izmantot tīmekļa vietni.

Šajos noteikumos un nosacījumos ir ietverta ļoti svarīga informācija par mūsu partneru programmu un šīs platformas izmantošanu. Pievienojoties mūsu partneru programmai, jūs piekrītat ievērot šeit ietvertos noteikumus. Ja jūs nepiekrītat Noteikumiem un nosacījumiem, jums nav tiesību izmantot mūsu tīmekļa vietni vai pakalpojumus, un jūs nevarat iegādāties mūsu produktus.

PIEEJAMĪBA

Lai kļūtu par filiālistu, jūs skaidri garantējat, ka esat vismaz astoņpadsmit (18) gadus vecs un ka mūsu produktu vai pakalpojumu izmantošana ir likumīga jūsu dzīvesvietā vai paredzētajā galamērķī. Jūs pats esat atbildīgs par šīs prasības ievērošanu. Mēs neuzņemsimies atbildību pret jums par jebkādu šī Līguma noteikumu pārkāpumu vai jūsu teritorijā piemērojamo likumu pārkāpumu, kas radies šī Pakalpojuma izmantošanas rezultātā.

FILIĀĻU PIENĀKUMI

Jūs saprotat, ka ir noteikti noteikumi, kas jums ir jāievēro visu laiku, lai saglabātu dalību mūsu partneru programmā. Pēc saviem ieskatiem mēs varam anulēt jūsu pieteikumu, ja konstatēsim, ka jūsu vietne nav piemērota mūsu programmai. Mēs varam arī anulēt jūsu Pieteikumu, ja jūs pārkāpjat kādu no šeit ietvertajiem noteikumiem. Jūs saprotat, ka jums ir jābūt cilvēkam. Konti, kas reģistrēti, izmantojot “robotus” vai citas automatizētas metodes, nav atļauti. Mēs varam arī anulēt jūsu pieteikumu, ja:

reklamē seksuāli atklātus materiālus
Veicina vardarbību
Veicina diskrimināciju rases, dzimuma, reliģijas, tautības, invaliditātes, seksuālās orientācijas vai vecuma dēļ.
Veicina nelikumīgas darbības
iekļauj jebkādus materiālus, kas pārkāpj vai palīdz citiem pārkāpt autortiesības, preču zīmes vai citas intelektuālā īpašuma tiesības vai pārkāpj likumu.
ir jebkādā citā veidā nelikumīgi, kaitīgi, draudoši, apmelojoši, nepieklājīgi, uzmācīgi, uzmācīgi vai pēc mūsu ieskatiem rases, etniskā vai cita veida nepieņemami.
satur lejupielādējamu programmatūru, kas potenciāli ļauj novirzīt komisijas maksu no citiem mūsu programmas partneriem.

Nekādā gadījumā nedrīkst izveidot tīmekļa vietni vai platformu, kuru jūs darbināt, skaidri vai netieši tādā veidā, kas konkurē, izskatās kā Dr. Hemp Me tīmekļa vietne vai jebkādā veidā pārstāv Dr. Hemp Me tīmekļa vietni, ne arī veidot savu tīmekļa vietni tādā veidā, kas liek klientiem domāt, ka jūs esat Dr. Hemp Me vai jebkurš cits saistītais uzņēmums. Mēs stingri noraidām šādas darbības, jo uzskatām, ka tā ir mūsu platformas sagrozīšana.

Kā Dr Hemp Me sadarbības programmas dalībniekam jums tiks nodrošināta sadarbības partneru paneļa zona, kurā jūs varēsiet iegūt sadarbības partnera URL mūsu dažādiem produktiem.

Pēc mūsu ieskatiem mēs jebkurā laikā varam pārskatīt jūsu izvietojumu un apstiprināt jūsu saišu un kodu izmantošanu, kā arī pieprasīt, lai jūs mainītu izvietojumu vai izmantošanu, lai tā atbilstu jums sniegtajām vadlīnijām. Jūs saprotat, ka par jūsu vietnes uzturēšanu un atjaunināšanu būsiet atbildīgs jūs pats. Mēs varam uzraudzīt jūsu vietni, ja uzskatām to par nepieciešamu, lai pārliecinātos, ka tā ir atjaunināta, un informēt jūs par jebkādām izmaiņām, kas, mūsuprāt, varētu uzlabot jūsu darbību.

Jūs esat pilnībā atbildīgs par to, lai tiktu ievēroti visi piemērojamie intelektuālā īpašuma un citi likumi, kas attiecas uz jūsu vietni. Lai izmantotu jebkuras personas ar autortiesībām aizsargātu materiālu, neatkarīgi no tā, vai tas ir rakstisks materiāls, attēls vai jebkurš cits ar autortiesībām aizsargāts darbs, jums ir jāsaņem nepārprotama atļauja.

Mēs jums neuzņemsimies nekādu atbildību (un tikai jūs būsiet par to atbildīgs) par to, ka izmantojat citas personas ar autortiesībām aizsargātu materiālu vai citu intelektuālo īpašumu, pārkāpjot likumu vai jebkuras trešās personas tiesības.

REKLĀMA

Jūs nedrīkstat izmantot trešās puses apmaksātu platformu vai līdzīga veida reklāmu par Dr. Hemp Me saistītajiem atslēgvārdiem, tostarp, cita starpā, Dr. Hemp Me zīmolu, produktu nosaukumus vai terminus, par kuriem tiek maksāts par mediju Google Adwords.

DR. KAŅEPES ME TIESĪBAS UN PIENĀKUMI

Mums ir tiesības jebkurā laikā uzraudzīt jūsu vietni, lai noteiktu, vai jūs ievērojat šī Līguma noteikumus un nosacījumus. Mēs varam jums paziņot par jebkādām izmaiņām jūsu vietnē, kas, mūsuprāt, būtu jāveic, vai pārliecināties, ka jūsu saites uz mūsu vietni ir atbilstošas, un turpmāk paziņot jums par jebkādām izmaiņām, kas, mūsuprāt, būtu jāveic. Ja jūs neveicat izmaiņas savā vietnē, kas, mūsuprāt, ir nepieciešamas, mēs paturam tiesības pārtraukt jūsu dalību Dr Hemp Me partneru programmā.

Dr Hemp Me patur tiesības nekavējoties un bez iepriekšēja brīdinājuma izbeigt šo līgumu un jūsu dalību Dr Hemp Me partneru programmā, ja jūs, izmantojot Dr Hemp Me partneru programmu, krāpjaties vai jebkādā veidā ļaunprātīgi izmantojat šo programmu. Ja tiek atklāta šāda krāpšana vai ļaunprātīga izmantošana, Dr Hemp Me nav atbildīga pret jums par komisijas maksu par šādiem krāpnieciskiem pārdošanas darījumiem.

Šis Līgums stājas spēkā no brīža, kad mēs pieņemam jūsu Partnera pieteikumu, un turpināsies, ja vien tas netiks izbeigts.

LĪGUMA IZBEIGŠANA

Gan jūs, gan mēs varam izbeigt šo Līgumu jebkurā laikā, ar vai bez iemesla, iepriekš par to rakstiski brīdinot otru pusi. Rakstisku paziņojumu var nosūtīt pa pastu, e-pastu vai faksu. Turklāt šis Līgums tiek nekavējoties izbeigts, ja jūs pārkāpjat šo Līgumu.

GROZĪJUMS

Mēs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem varam mainīt jebkuru no šī Līguma noteikumiem un nosacījumiem. Šādā gadījumā jūs par to tiksiet informēts pa e-pastu. Izmaiņas var ietvert, bet ne tikai, izmaiņas maksājumu procedūrās un Dr. Hemp Me partneru programmas noteikumos.
Ja kāda no izmaiņām jums nav pieņemama, jūsu vienīgā iespēja ir izbeigt šo Līgumu. Jūsu turpmāka dalība Dr. Hemp Me sadarbības programmā pēc paziņojuma par izmaiņām vai jaunā Līguma publicēšanas mūsu vietnē norāda uz jūsu piekrišanu izmaiņām.

PARTNERU KOMISIJAS

Mēs jums maksāsim nolīgto komisijas maksu par katru pārdošanas darījumu, kas tiks veikts, izmantojot jūsu partneru saiti drhempme.lv vietnē.
Bāze nolīgto komisijas maksu aprēķināšanai ir Produktu pārdošanas ieņēmumi no pārdošanas, kas nāk caur brianc141.sg-host.com tīmekļa vietni, izmantojot jūsu partneru saiti.
Maksimālā atlaide, ko varat piešķirt, ir 10%. Lūdzu, sazinieties ar Dr Hemp Me, lai saņemtu 10% atlaides kodu.
Lūdzu, paturiet prātā, ka jūsu klientam vienlaicīgi var būt tikai viens atlaides kods. Gadījumā, ja klients, izmantojot partnera saiti, piemēros jūsu sniegto atlaides kodu, šī atlaide samazinās nolīgto komisijas maksu skaitu.
Gadījumā, ja jūsu klienta pasūtījums tiks atmaksāts, mēs koriģēsim izmaksājamās komisijas nākamajā mēnesī.

VAIRUMTIRDZNIECĪBAS PASŪTĪJUMI

Mūsu partneru programma neattiecas uz vairumtirdzniecības pasūtījumiem. Mēs nemaksājam partneru komisijas maksu par vairumtirdzniecības pasūtījumiem. Kā vairumtirgotājs jūs nevarat saņemt komisijas maksu par saviem pasūtījumiem, izmantojot savu partneru saiti, vai par vairumtirdzniecības pasūtījumiem no jums vai citiem vairumtirdzniecības kontiem.

MĒS NEVARAM ATGRIEZTIES UN KORIĢĒT KOMISIJAS MAKSAS, TĀPĒC, LŪDZU, PĀRLIECINIETIES, KA JŪSU NOVIRZĪTIE KLIENTI, VEICOT PASŪTĪJUMU, IZMANTO JŪSU KODU VAI SAITI.

KOMISIJAS MAKSĀJUMI

Mēs izmaksājam komisijas maksu līdz nākamā mēneša 25. datumam par iepriekšējo mēnesi ar bankas pārskaitījumu, bet ne ātrāk, kamēr jūsu komisijas maksa nav sasniegusi vismaz 20 EUR.

Piemēram, komisijas, kas saņemtas no 1. aprīļa līdz 31. aprīlim, tiek izmaksātas 25. maijā.

MAKSĀJUMU GRAFIKS

Kamēr jūsu pašreizējā partnera nopelnītā summa ir lielāka par 20 ASV dolāriem, jums tiks izmaksāta katru mēnesi. Ja kopš pēdējā maksājuma neesat nopelnījis 20 $, mēs jums izmaksāsim nākamajā mēnesī pēc tam, kad būsiet pārsniedzis šo slieksni.

TIESĪBU AKTU IZVĒLE; JURISDIKCIJA UN TIESAS ATRAŠANĀS VIETA

Šie Noteikumi un nosacījumi ir jāinterpretē saskaņā ar Latvijas tiesību aktiem.

PIEDALĪJUMS

Jūs nedrīkstat nodot šos Noteikumus un nosacījumus vai nodot tālāk jebkādas tiesības vai deleģēt jebkādas saistības, kas izriet no šiem Noteikumiem un nosacījumiem, pilnībā vai daļēji, bez mūsu iepriekšējas rakstiskas piekrišanas. Jebkura šāda jūsu iespējama cesija vai deleģēšana bez attiecīgas iepriekšējas rakstiskas piekrišanas būs spēkā neesoša un bezspēkā esoša. Mēs varam nodot šos Noteikumus un nosacījumus vai jebkuras no tiem izrietošās tiesības bez jūsu piekrišanas un bez iepriekšēja brīdinājuma.

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products
Powered Voltage Emoji by Caddy
Scroll to Top
Scroll to Top