Dr. Hemp Me Latvija

PREČU ATGRIEŠANAS

Dr. Hemp Me CBD Latvija

 brian@drhempme.lv

 Aspazijas bulvāris 20 Rīga, LV-1050 Latvia

Saskaņā ar mūsu atgriešanas noteikumiem jūs varat atgriezt vai apmainīt tiešsaistē iegādātu preci, uzrādot derīgu čeku, 14 dienu laikā. Ja kopš pirkuma veikšanas ir pagājušas 14 dienas, mēs nevaram jums atgriezt naudu vai apmainīt preci.

Mūsu atteikuma politika neietekmē jūsu likumā noteiktās tiesības. Ciktāl kāds no mūsu Atgriešanas politikas noteikumiem ir pretrunā ar jūsu likumā noteiktajām tiesībām, jūsu likumā noteiktās tiesības ir noteicošās, un konkrētais mūsu Atgriešanas politikas noteikums, kas ir pretrunā, tiks uzskatīts par nepiemērojamu.

Atgriešana (atmaksa un apmaiņa)

Ja neesat apmierināts ar savu preci, lūdzu, paziņojiet mums par to. Saskaņā ar mūsu Atgriešanas noteikumiem jums ir 14 dienas, lai atgrieztu vai apmainītu tiešsaistē iegādātu preci, uzrādot derīgu čeku. Ja kopš pirkuma veikšanas ir pagājušas 14 dienas, mēs nevaram jums piedāvāt naudas atmaksu vai apmaiņu.

Lai varētu saņemt kompensāciju vai apmaiņu, precei jābūt atgrieztai tādā stāvoklī, lai to varētu atkārtoti pārdot. Tas nozīmē, ka precei jābūt neizmantotai un tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt. Precei jābūt oriģinālajā iepakojumā, un tai jāatgriežas kopā ar visiem piederumiem, etiķetēm un “bezmaksas dāvanām” vai bonusa precēm. Lai veiktu atmaksu vai apmaiņu, mums ir nepieciešams pirkuma čeks vai pirkumu apliecinošs dokuments.

Lūdzu, nesūtiet preces uz adresi, kas norādīta uz preces kastes. Lūdzu, rakstiet uz refund@drhempme.com, un mēs jums norādīsim pareizo atmaksas adresi.

Kompensācijas (ja piemērojams)

Kad jūsu atgrieztā prece būs saņemta un pārbaudīta, mēs nosūtīsim jums e-pastu, lai paziņotu, ka esam saņēmuši jūsu atgriezto preci. Mēs arī informēsim jūs par atmaksas apstiprināšanu vai noraidīšanu.

Ja atmaksa tiks apstiprināta, tā tiks apstrādāta un kredīts automātiski tiks pārskaitīts uz jūsu kredītkarti vai sākotnējo maksājuma veidu 14 kalendāro dienu laikā. Ja esat samaksājis par preču standarta piegādi, tiks atmaksātas arī standarta piegādes izmaksas.

Novēlota vai nesaņemta kompensācija (ja piemērojams)

Ja vēl neesat saņēmis atmaksu, vispirms vēlreiz pārbaudiet savu bankas kontu.
Pēc tam sazinieties ar kredītkartes uzņēmumu, jo var paiet zināms laiks, līdz atmaksa tiks oficiāli nosūtīta. Pēc tam sazinieties ar savu banku. Pirms atmaksa tiek ieskaitīta, bieži vien paiet zināms apstrādes laiks.

Ja esat izdarījis visu iepriekš minēto un joprojām neesat saņēmis atmaksu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu refund@drhempme.com.

Pārdošanas preces

Mēs nepiedāvājam kompensāciju par izpārdošanas precēm, ja vien tās nav bojātas.

Scroll to Top