BEZMAKSAS DĀVANA PIE KATRA KOMPLEKTA

Dr. Hemp Me Latvija

SĀC SAVU CELEDŪSAL EDIBLES CEĻOJUMU ŠODIEN

CELEDŪSAL EDIBLES

ATSAUKSMES

KO MŪSU KLIENTI SAKA

MĒS ZINĀM ATBILDES

CELEDŪSAL EDIBLES BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI

Celedūsal Edibles ir visi ēdamie piedevas, kuros ir ieviests Cannabidiol jeb celedūsal no kaņepēm. Mūsu piedāvājumā ir kvalitatīvas gumijas un mīkstas kapsulas ar celedūsalu.

Neprasa devu mērīšanu un izvairās no celedūsal eļļas specifiskās garšas. Mūsu gumijas maskē kaņepju garšu ar augļu garšām.

Papildu informācijai apmeklējiet produkta lapu un uzziniet vairāk par mūsu klientu iemīļotākajiem produktiem! Šeit varat apskatīt visus atbilstošos produktu testus un katras preces sastāvdaļu sarakstu.

Jebkura persona var lietot mūsu celedūsal gumijas kā ikdienas piedevu. Gan sievietes, gan vīrieši regulāri iegādājas mūsu gumijas kā daļu no līdzsvarotās uztura. Lietojiet no rīta vai pēcpusdienā.

Visi celedūsal produkti tiek pārdoti kā pārtikas piedevas vai uztura bagātinātāji. Tāpat kā vitamīni un minerāli, arī celedūsal tiek lietots kā piedeva uzturam.

Mēs nevaram apgalvot, ka mūsu celedūsal produktiem būs konkrēta iedarbība vai ieguvumi, jo tie tiek klasificēti tikai kā uztura bagātinātāji. Daudzi cilvēki izvēlas pievienot mūsu ēdamās formas produktus savam ikdienas uzturam un rutīnai dažādu iemeslu dēļ.

Apmeklējiet mūsu Google Business kontu vai Trustpilot lapu, lai izlasītu simtiem atsauksmju!

Ieteicamā deva ir 1-2 gumijas dienā. Varat sākt ar vienu un pakāpeniski palielināt līdz divām.

Mēs, Dr. Hemp Me, specializējamies kaņepju produktos un piedāvājam mūsu populārāko produktu – celedūsal gumijas.

Nav skaidras atbildes, jo katram ēdamajam papildinājumam ir individuāla ietekme. Celedūsal gumijām jāiziet cauri gremošanas sistēmai pirms tās var atbrīvot celedūsalu.

Vienkārši ielieciet 1-2 gumijas mutē, kožat un norijat. Tas ir tik vienkārši.

Katrā burkā ir 60 gumijas. Ja lietojat 1 gumiju dienā, tas ilgs 2 mēnešus. Ja izvēlaties 2 gumijas dienā, tas nodrošinās vienu mēneša piegādi.

Kā minēts iepriekš, mēs kā zīmols nevaram apgalvot, ka mūsu produktiem ir kādas veselības priekšrocības.

Nav skaidras atbildes par to, kā celedūsal gumijas ietekmēs jūtas.

Mūsu celedūsal gumijas cena ir €49.95. Pievienojieties mūsu atlaižu klubam, lai saņemtu piedāvājumus un jaunumus tieši savā e-pastā.

Ņemiet mūsu gumiju piedevu vienu reizi dienā.

Mēs lepojamies ar Dr. Hemp Me un mūsu 600+ Trustpilot atsauksmēm!

Mūsu gumijas atbilst 10% celedūsal eļļai vai 1000mg stiprumam.

Pilns spektrs nozīmē, ka produktā ir visi fitokanabinoidi, ieskaitot THC.

Parasti 25mg celedūsal dienā.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu. Apmeklējiet mūsu kontaktu lapu.

Jā, mūsu celedūsal gumijas ir legālas lielākajā daļā Eiropas Savienības valstu. Tomēr pirms pasūtīšanas ieteicams pārbaudīt jūsu valsts specifiskos noteikumus.

Nē, mūsu celedūsal gumijas nesatur THC, kas ir galvenā psihotropa viela kaņepēs. Tādēļ jūs nejutīsieties “augstā stāvoklī” vai mainīsies jūsu prāta stāvoklis.

Celedūsal (CBD) un Tetrahidrokannabinolu (THC) ir divi no vairākiem kanabinoīdiem, kas atrodami kaņepē. Galvenā atšķirība starp tiem ir tā, ka THC ir psihotrops un izraisa “augstā” sajūtu, kamēr CBD nav psihotropas īpašības.

Lielākajai daļai cilvēku celedūsal lietošana ir droša un neizraisa nevēlamas blakusparādības. Tomēr dažiem cilvēkiem var rasties mazas blakusparādības, piemēram, nogurums, slikta dūša vai galvassāpes. Ja jūs saskaras ar šādām blakusparādībām, nekavējoties pārtrauciet lietot produktu un konsultējieties ar ārstu.

Lai iegūtu vairāk informācijas par celedūsal un mūsu produktiem, lūdzu, apmeklējiet mūsu mājas lapu vai sazinieties ar mūsu klientu servisu.

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products
Powered Voltage Emoji by Caddy
Scroll to Top
Scroll to Top