BEZMAKSAS DĀVANA PIE KATRA KOMPLEKTA

Dr. Hemp Me Latvija

CORDYCEPS PILIENI – DR. MUSH ME

32.95 Inc VAT

PĒRC 2, SAŅEM TREŠO BEZ MAKSAS

  • AFTERĪPĒCISKAS KONSULTĀCIJAS
  • 1000mg Cordyceps ekstrakta
  • Augsta biopieejamība
  • Ātra piegāde
  • 60 dienu 100% naudas atgriešanas garantija – skatīt aprakstu zemāk
  • Ultraskaņas asistēta ekstrakcija
  • Laboratorijas testa pārskats
SKU: CORDYCEPS-DROPS Kategorijas:

Tārpu sēne, jeb Cordyceps militaris sēņu ekstrakts, ir “enerģijas dzēriens” nootropo sēņu pasaulē. Dr. Mush Me process nodrošina izcilu micēlija ekstraktu, jo tas izmanto jaunākās tehnoloģijas, konkrēti Ultraskaņas Asistētu Ekstrakciju, kas ir zelta standarts nozarē.

Tārpu sēne ir vēl viens nosaukums populārai sēņu ekstrakta Cordyceps militaris, kas ir tās micēlija nosaukums. Sakarā ar tās potenciālo veselības ieguvumu, tā ir augsti vērtēta tradicionālajā ķīniešu medicīnā. Tas ir hipotētiski, ka tas var palīdzēt palielināt izturību un stiprināt imūnsistēmu.

Tā kā tajā ir kordicepīns, savienojums, kas palielina ATP līmeni, tas ir noderīgs uztura bagātinātājs. Mūsu ķermeņa un šūnu nepieciešamā enerģija nāk no molekulas, ko sauc par adenozīna trifosfātu jeb ATP.

60-DIENU 100% NAUDAS ATGRIEŠANAS GARANTĪJA

Es neprasu jums šodien piekrist vai nepiekrist; viss, ko es prasu, ir tas, lai jūs pieņemtu informētu lēmumu. Abas lēmuma izvēles ir bez riska, bet tikai viens palīdzēs jums sasniegt savu mērķi; kurš no šiem riska brīvajiem lēmumiem, jūsuprāt, ir vairāk ticams, lai jūs to sasniegtu?

Vienīgā prasība ir jāizmēģina mūsu produkts trīs nedēļas un, ja jūs neesat pilnībā apmierināts, mēs neesam apmierināti, un jūs saņemsit pilnu atgriešanu, bez jautājumiem.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “CORDYCEPS PILIENI – DR. MUSH ME”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products
Powered Voltage Emoji by Caddy
Scroll to Top
Scroll to Top